Info

Přijeďte si užít nefalšovanou americkou buranskou párty na pláži.

Akci pořádanou opravdovými srdcaři, kteří o amerických kárách nejen hezky píšou, ale taky je každodenně užívají v reálném životě, protože prostě nic jiného nemáme. Nejsme "redneci z paneláků"!

Těšit se můžete na víkend plný Ameriky! Pořádný káry, pěkný holky, spousta skvělý muziky, vynikajícího jídla a pití a hlavně na pořádnou buranskou jízdu na pláži!

Máme pro Vás připravené opravdové hudební pecky poctivé hillbilly music made in USA! Klasický dřevní Bluegrass, Country a Rock´n´roll, to vše přímo na písečné pláži u vody.

Dále se samozřejmě můžete těšit na spousty nádherných amerických bouráků, bohatý program, stylový catering a mnoho dalšího.

Srdečně zváni jsou všichni majitelé amerických kár a motorek bez rozdílů ročníku. Všichni, kdo milují atmosféru amerického jihu. Všichni kdo mají rádi poctivou muziku a nebo všichni, kdo si prostě jen chtějí užít skvělý víkend plný benzínu, zábavy a dobré muziky.

Přijeďte 15–17. 5. 2020 s celou rodinkou prožít nezapomenutelný víkend na Hillbillies´ Party do autokempu Buňkov, Břehy u Přelouče.